Передноворічна діджітал конференція

19-20 грудня
Участь: безкоштовна

Реєструйтесь та сплануйте 2023 рік разом з крутими експертами

Після натиску на клопку вас автоматично напрявляє у тг-канал, на який треба підписатись

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Конференція для:

Спеціалістів

Ви приваблюєте клієнтів на послуги через інстаграм, але 2022 рік вибив зі звичного ритму. Всі 10 місяців не знаєте, як краще робити, чи варто оприлюднювати життя, що показувати та як продавати.
На конференції отримаєте відповіді на ці питання та ви відновите ефективну роботу у соцмережах.

Підприємців

2022 рік зруйнував всі плани - розвитку немає, проте амбіції залишились. А можливо ваш бізнес зруйновано через “руську навалу”. Та вам зараз потрібна підтримка та допомога.
На конференції дізнаєтесь, які інструменти зараз працюють та як продовжити роботу.

Спікери

Illustration

Даша Андрєєва

Спеціалістка з маркетингу з досвідом 8 років 
Співзасновниця SMM-агенції wishdo та Telegram-каналу з диджитал-вакансіями «Є контакт»
Illustration

Наталя Владимирова

Юрист топових блогерів, патентний повірений 
14 років у захисті інтелектуальної власності. Вже понад 7500 клієнтів отримали торговельну марку для бізнесу. Засновниця патентно-правової фірми PRIMA VERITAS, а також СЕО та co-founder юридичної інновації PatentBot.
Illustration

Крістіна Літошенко

Тіктокер-мільйонник, експерт з відеоконтенту
Має 8 років досвіду у комунікаціях та SMM. За 4 місяці набрала 1 мільйон підписників у TikTok, а відео завірусились на 10, 20 і 50 мільйонів переглядів. 
Illustration

Ірина Сігарьова

Контент-маркетолог, копірайтер
7+ років в копірайтингу, склала 10+ контентних стратегій для експертів та підприємців з товарним бізнесом. Створюю з командою контентні стратегії та реалізую їх. Співпрацюю з клієнтами вдовгу та по коханню. Автор телеграм-каналу "Ідеї для контенту".
Illustration

Анастасія Мірошниченко

Підприємець 8 років
Co-founder M!RO company - світ освітніх інноваційних проектів (Мірошкола, проектний кіно табір MUcamp та інші). Понад 5000 клієнтів та керівництво командою з 50+ людей. Проводжу наставництво для підприємців і допомагаю запускати, структурувати і виводити бізнеси на новий рівень.
Illustration

Алла Рожкова

Психолог
Практикую понад 5 років. За 5 років практики понад - 150 клієнтів. Допомагаю підприємцям, ТОП-менеджерам та професіоналам своєї справи справлятися зі стресом,та тривожними думками в роботі та особистому житті.
Illustration

Ольга Поліщук 

Маркетолог, таргетолог
5 років власниця і засновниця Polishchuk Marketing School і Polishchuk Marketing Agency. Офіційний партнер Facebook. Маркетолог проектів в українському шоу-бізнесі: Ольга Полякова, Дмитро Карпачов, Кирило Куніцький, сервіс “Інтернет-Квиток”. 300+ проектів у рекламі. 900+ випускників курсу і наставництва по таргетованій рекламіof experience.

Програма

19 грудня

14:00 - 15:00Ольга Поліщук Тема: Тренди таргету та маркетингу у 2023 році.Як змінились потреби українців, що працювало у 2022 та на що звертати увагу у наступному році?
15:00 - 16:00Анастасія МірошниченкоТема: Як адаптувати бізнес в кризові часи?
16:00 - 17:00Даша АндрєєваТема: Не тільки Інстаграм: що допоможе експертам розвивати особистий бренд у 2023
17:00 - 18:00 Ірина СігарьоваТема: Блакитний океан у контенті: як створювати унікальний контент та приваблювати клієнтів у 2023?

20 грудня

16:00 - 17:00Алла РожковаТема: Емоційне вигорання: як розпізнати і яка може бути профілактика
17:00 - 18:00Крістіна ЛітошенкоТема: TikTok, як інструменти залучення нової аудиторії для бізнесу.
18:00 - 19:00Наталя ВладимироваТема: Захист контенту в соцмережах

Запис конференції

Купуйте запис конференції, аби у зручний момент передивитись всі лекції, знайти купу ідей та створити власну стратегію розвитку у 2023 році.Записи залишаються назавжди.

300 грн

Всі зібрані кошти відправляємо на благодійність. То ж купуючи запис конференції ви допомагаємо нашим бійцям, дітям та всім, хто потребує допомоги.