Illustration
Illustration

Магазин в'язаного дизайнерського одягу Iryna Mykhailovych @iryna_mykhailovych

Завдання:

Завдання за словами клієнтки - «До нового сезону в серпні, мені хотілося б показати сайт, красивий новий логотип (він вже майже готовий). Змінити наповнення сайту (опис розділів про бренд, інформація для покупців та розділ FAQ)»


Ірина підійшла дуже відповідально до роботи. Підготувала приклади того, що подобається і як хотіла б оформити сторінки, відповідно було зрозуміло, який текст туди потрібен. Надала базову інформацію, завдяки якій ми менше часу витратили на розмови та уточнення.


Єдина сторінка, над якою довелося попрацювати та додатково поспілкуватися – «про компанію». Ірина хотіла лаконічний та дуже точний текст, який описував був її бренд. Не сухі факти «компанія була створена у … році, щоб…», а з душею, трепетом та максимальною передачею цінностей. Тому я поставила додаткові питання, які Ірина розкрила в аудіо повідомленні. Під час аудіо чуєш набагато більше, ніж можна написати, тому текст виходить повніше.

Примітка:

весь текст для сайту написаний 3 мовами (українською, російською, англійською).

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration


А потім була робота над картками товару. Я підібрала кілька прикладів, щоб краще зрозуміти, у якому стилі Ірина хоче опис. Картки також можна написати по-різному – сухо чи емоційно, списком чи суцільним текстом тощо.

В результаті створили легкі та в міру емоційні описи, оскільки одяг потребує нестандартного підходу.

Illustration
Illustration
Illustration

Відгук

Очікування та реальність збіглися, на 100% поставлене завдання було виконано.
Напередодні нового сезону мені потрібно було наповнення розділів сайту та опис нової колекції. Під час вибору фахівця звернула увагу на Ірину, бо сподобався системний підхід до завдання. Ознайомилася з профілем у Instagram, який був дуже інформативним та переконав у професіоналізмі.

Мені важливо було добре подати не лише картинку, а й доповнити якісним текстовим супроводом! Опис усіх товарних позицій, опис історії, концепції бренду, інформації для клієнта... Все це неможливо зробити на такому рівні самостійно, займаючись ще 1000 і 1 питання, необхідно делегувати і отримати якісний контент і посилити свої конкурентні переваги і займатися стратегічними питаннями розвитку .

Ірина написала статті про бренд, умови замовлення та інформації для покупців, розділ FAQ, описали всі товарні позиції з характеристиками товару, концепцію нової колекції описали.

Під час роботи сподобалася адаптація під запити та завдання замовника, швидкий зворотний зв'язок, легко у спілкуванні та взаємодії. Очікування та реальність збіглися, на 100% поставлене завдання було виконано.

Обов'язково порекомендую Ірину брендам, які не хочуть дивувати однією красивою картинкою, а хочуть цілу загальну концепцію та якісну подачу контенту!

Земляна Ірина,
засновник бренду одягу Iryna Mykhailovych

Illustration

@iryna_mykhailovych

ПОТРІБЕН КОНТЕНТ? 

Заповнюйте форму. Ми зв'яжемось з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.