Illustration
Illustration

Запуск проекту з нуля – створення сайту, контенту для соцмереж
Календар для мам - @olve_baby

Історія співпраці

Творець календаря Оlve – Весна Борисова звернулася в червні 2020 року для створення інструкції до продукту. Завдання було доступною та простою мовою пояснити покупцям як користуватися продуктом, що можна і чого не можна робити. Інструкція друкувалася двома мовами – українською та російською, тому створювали текст у двох варіантах.
Паралельно зі створенням продукту перейшли до створення тексту сайт. Я продумала блоки, послідовність контенту, написала два варіанти тексту російською та українською мовами.
А з жовтня 2020 року почали вести проект в Інстаграм.

  • Початок роботи

    Новий проект, не було концепції, розуміння якого має бути контент, як писати для людей

  • За час співпраці зробили...

    ● визначили контент-стратегію,● вибрали голос бренду,● створили рубрики,● підібрали тематику постів під різні цілі,● побудували шлях клієнта від знайомства до покупки за допомогою постів,● в процесі роботи дивимося на реакцію аудиторії та впроваджуємо нові фішки, адаптуємо стратегію

  • Результат

    ● регулярний контент з урахуванням запитів,● проблем та інтересів цільової аудиторії (спілкування з аудиторією, з'являються коментарі),● зафіксовані органічні покупки з блогу (аудиторія підписується, прогрівається постами, а потім купує)

Так виглядали наші дописи:

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

У планах масштабувати проект, робити опитування аудиторії, щоб створювати більш точний та потрібний контент для аудиторії

Відгук

В результаті нашої роботи проблему з текстами вирішено – є тексти на всі дні. Жодних затримок не було за три місяці жодного разу. І подобається чуйність Ірини

Звертаюся до Ірини, щоби написати текст для інструкції товару, текст для сайту. А надалі делегувати пости на місяць у стрічку.
Знайшла Ірину в клубі Яни Іванової. Прочитала статтю і мені сподобалося подання інформації. Підписалася, вивчала обліковий запис. Правда, зробила я це досить швидко і вже писала в директ і домовлялася про послуги :) Я з тих, хто часто приймає відповідальні рішення/робить більші покупки на емоціях. Але мене це ще жодного разу не підводило) Чуйко, мабуть.
Виділю основне по роботі з інстою: контент план постів на місяць, самі пости на місяць. Завдяки цьому я маю регулярний постінг і я не пропадаю зі стрічок передплатників (охоплення в нормі). Також безліч порад з просування, по бізнесу. Щось із них впроваджую :)
Я дуже задоволена роботою і хотіла б сказати, що вважаю Ірину у своїй команді, хоч за фактом це і фріланс)
Подобається чуйність насамперед. Важливо мати робочі відносини, але іноді й поскаржитися на щось. Ірина вислухає, дасть пораду, як бути) Мені дуже цінне людське ставлення в роботі, можливо нехай і трохи виходить у результаті за межі робочих відносин, але в комплексі - це саме те, що комфортно мені.
В результаті нашої роботи проблему з текстами вирішено – є тексти на всі дні. Жодних затримок не було за три місяці жодного разу) Хіба що я сама забувала додати пост вчасно)))
Ті, хто читають тексти, добре прогріваються. Так, купують не одразу, але я бачу, що підписуються, читають тиждень і потім замовляють.

 Весна Борисова

творець календаря @olve_baby

ПОТРІБЕН КОНТЕНТ? 

Заповнюйте форму. Ми зв'яжемось з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.