Наповнення контентом сайту з календарями для розвитку дитини

@olve_baby


Illustration
 • 01

  Запит

  Доступною та простою мовою пояснити покупниці, як користуватися продуктом, що можна і чого не можна робити. Інструкція друкувалася двома мовами – українською та російською, тому створювали текст у двох варіантах.

 • 02

  Початок роботи:

  Сайту не було, текстів також. Потрібна була розробка з нуля.

 • 03

  Завдання:

  Розповісти про продукт, показати його цінність, 

 • 04

  Зробили:

  - провели брифінг, проаналізували продукт
  - узгодили наповнення сайту за блоками
  - створили контент по всіх зазначених блоках
  - прописали два тексти – російською та українською мовами

 • 05

  Результат:

  На сайті є вся інормація двома мовами, люди купують через сайт, навіть не писавши у Директ Інстаграму. Додатково прописані картки товару.


Відгук

В результаті нашої роботи проблему з текстами вирішено – є тексти на всі дні. Жодних затримок не було за три місяці жодного разу. І подобається чуйність Ірини

Звертаюся до Ірини, щоби написати текст для інструкції товару, текст для сайту. А надалі делегувати пости на місяць у стрічку.

Знайшла Ірину в клубі Яни Іванової. Прочитала статтю і мені сподобалося подання інформації. Підписалася, вивчала обліковий запис. Правда, зробила я це досить швидко і вже писала в директ і домовлялася про послуги :) Я з тих, хто часто приймає відповідальні рішення/робить більші покупки на емоціях. Але мене це ще жодного разу не підводило) Чуйко, мабуть.

Я дуже задоволена роботою і хотіла б сказати, що вважаю Ірину у своїй команді, хоч за фактом це і фріланс)

Подобається чуйність насамперед. Важливо мати робочі відносини, але іноді й поскаржитися на щось. Ірина вислухає, дасть пораду, як бути) Мені дуже цінне людське ставлення в роботі, можливо нехай і трохи виходить у результаті за межі робочих відносин, але в комплексі - це саме те, що комфортно мені.

В результаті нашої роботи проблему з текстами вирішено – є тексти на всі дні. Жодних затримок не було за три місяці жодного разу) Хіба що я сама забувала додати пост вчасно)))

Ті, хто читають тексти, добре прогріваються. Так, купують не одразу, але я бачу, що підписуються, читають тиждень і потім замовляють.


Illustration

Весна Борисова @olve_baby

творець календарів для розвитку дитини