Illustration
Illustration

Текстильний декоратор - @sh_sunhouse


У грудні 2019 року до мене звернулася текстильний дизайнер та власник студії Sun House @sh_sunhouse Галина Галючек за створенням контенту для проекту в соцмережах.
ДО: Профіль спочатку був дуже сирий, тексти однакові, у них не було цінності потенційних клієнтів. У профілі були виключно клієнти Галини, її колеги та замовники у вигляді дизайнерів інтер'єру.

Illustration
Illustration
Illustration


ЗРОБИЛИ: Із самого початку ми добре проаналізували цільову аудиторію, визначили, кого може знайти в Інстаграмі, хто нам підходить. Склали концертну стратегію, визначили, як комунікуватимемо з аудиторією. Додатково я допомогла Галині визначитися з візуальною концепцією, щоб профіль був максимально запакований.
РЕЗУЛЬТАТ: з 2019 року у профілі виходить регулярний контент, оскільки додатково налаштовую автопостинг текстів. Теми підбираємо з урахуванням інтересів аудиторії та їх потреб. Налаштовували таргетовану рекламу, за допомогою якої залучили нову аудиторію у блозі та залучили клієнтів.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration


Під час карантину у 2020 році рекламу вимикали і:
• писали кейси, кожен новий проект регулярно показували у сториз, робили підведення у постах, демонстрували результат роботи
• давали корисну інформацію від фахівця
• продовжували писати продаючі тексти з описом вигод та нашої пропозиції
• розповідали про самого фахівця та його принципи
• вибудували контентну вирву, щоб людина зрозуміла – мені це потрібно, мені це потрібно саме тут, купую
Чим залучили додаткових клієнтів.

Відгук

Ви контролювали, щоб я все виконувала вчасно. Щоб усі тексти публікувалися та сториз було. Це порадувало, бо за роботою часто забуваю щось зробити.
Звернулася до Іри за текстами, щоб збільшити обсяг продажу та передплатників. На жаль, профіль студії зовсім не оформлений. У ньому нічого не було. І мені дуже було приємно, коли перед консультацією Іра зателефонувала мені, обговорила всі деталі, розповіла, як виглядатиме роботу, допомогла з оформленням профілю та відповіла на всі мої запитання.

Вибирала інтуїтивно. І в результаті задоволена 100%. Інтуїція не підвела. Усі чітко розплановано, продумано. Все на своїх місцях та у потрібний час!

Буду прагнути далі співпрацювати, незважаючи на те, що зараз настали в країні важкі часи. Спільним зусиллями ми знайдемо як упоратися з усіма труднощами.
У великих результатах говорити зарано. Ми лише на початку нашого шляху, але вже є і видно результат. Це і збільшення передплатників, і заповнена сторінка, і просування. І найголовніше – надходження нових клієнтів через Інстаграм.


Illustration

Галина Галючек, текстильний декоратор, засновник студії Sun Hous

@sh_sunhouse

ПОТРІБЕН КОНТЕНТ? 

Заповнюйте форму. Ми зв'яжемось з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.