Illustration
Illustration

Контент-стратегія та її реалізація для салону дверей "Тандем”@vdoors39

З салоном дверей "Тандем” працювали з вересня 2020 до лютого 2022 року. За цей час ми написали 100+ постів про роботу компанії, цінності, особливості. Навчили наших читачів – тепер вони можуть самі обирати вхідні та міжкімнатні двері
Що було?Шаблонний контент. Пости писали на прості теми, не розкривали роботу з клієнтами, багато було стандартної інформації про продукцію салону.

Контент до співпраці

Illustration
Illustration
Illustration


Що зробили?Після аналізу наявного контенту запропонували додати у профіль бренду душу. Більше розповідати про внутрішні процеси, становлення команди до роботи, клієнтів, принципи роботи та цінності.
Покупці почали відзначати у коментарях, що їм подобається підхід компанії до роботи. Отже, ми досягли мети – щільно засіли в голові в аудиторії. У майбутньому вони звернуться і розкажуть друзям.
Також ми розповідаємо про типові та нетипові причини поміняти двері. Багато хто відкладає це завдання роками. Але після такого посту їхнє бажання нарешті вирішити питання посилюється. Отже, знову дійшли мети – йдуть покупці.

До речі, ми навіть факапи розказуємо. Люди мають знати правду. При цьому ми показуємо своє ставлення до покупців.

Що одержали?
● Простий та зрозумілий контент
● Відповіді на популярні запитання
● Регулярний контент
● Спокій власника компанії
● Активність у блозі, яка підвищує довіру до компанії
● Зросла довіра серед існуючих покупців

Додатково ще раджу команді зробити круті фотографії з клієнтами, під час роботи у салонах. Поки що не виходить технічно і фізично зробити. Але обов'язково реалізуємо цю ідею

Контент під час співпраці

Illustration
Illustration
Illustration

Відгук

Результат нашої роботи повністю тішить уже протягом року. Залучення аудиторії збільшилося. Контент-план відмінний, люди коментарі почали залишати.

Вибрав Ірина через енергію, спрямовану на справу, живих емоцій і так само близький підхід до розуміння що потрібно клієнтам.У мене була головна задача - тексти, які чіпляють людей і контент-план. А в результаті отримав більше - до того, що потрібно було додалися маркетингові консультації. І це було дуже приємно.Подобається в роботі клієнтоорієнтованість і прагнення розвиватися. Це основне і з них вже випливає багато хороших моментів.Результат нашої роботи повністю тішить уже протягом року. Залучення аудиторії збільшилося. Контент-план відмінний, люди коментарі почали залишати.Всім колегам залишаю ваш профіль як професіонала і як профіль-зразок.


Ростислав,
засновник салону дверей "Тандем"

@vdoors39

ПОТРІБЕН КОНТЕНТ? 

Заповнюйте форму. Ми зв'яжемось з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.