Illustration

Комплекс

це повноцінна робота над вашим проектом. Ми створюємо стратегію, текстовий та візуальний контент, працюємо над просуванням проекту (використовуємо таргетовану рекламу).


Можно скільки завгодно створювати крутий, якісний контент, але якщо його ніхто не бачить, то це марна справа. Тому ми розробити послуги, де ви можете закрити всі потреби однією командою.
Ми створюємо для вас стратегію ведення вашого проекту, розробляємо контент та одразу просуваємо. Вам не потрібно коригувати процесом та контролювати роботу усіх спеціалістів. Ми це робимо самостійно. А ви в цей час займаєтесь стартегічним розвитком бізнесу або особистими справами.

Illustration

У РАМКАХ ПОСЛУГИ:

  Аналізуємо проект на момент зустрічі

  Проводимо брифінг

  Складаємо унікальну контентну стратегію під бізнес-цілі

  Розробляємо стратегію просування

  Створюємо контент-план на місяць та відбираємо віжуал на основі вашого архіву фотографій та стоків

  Пишемо тексту по погодженому плану

  Налаштовуємо таргетовану рекламу та контролюємо її

  Самостійно контролюємо роботу команди

*додатково можемо залучити у проект дизайнера, сторізмейкера, сайтолога, seo-спеціаліста тощо

МИ ДОТРИМУЄМОСЬ ПРИНЦИПУ:

01

Комерційний чи експертний профіль у соцмережах полюбляють системність та чіткість. Тому по одному тексту не пишемо. Ми дивимося вглиб проекту – допомагаємо розібратися з усіма базовими питаннями (аналіз ЦА, конкурентів, позиціонування, продуктова лінійка). І вже потім переходимо до контентної частини.

02

Кожен етап узгоджуємо з вами. При необхідності одразу вносимо зміни. Презентація вашого бізнесу в Інтернеті не буде для вас болем чи чимось складним. Ми беремо це на себе.

03

В результаті співпраці ви отримуєте вільний час на розвиток бізнесу, унікальний та якісний контент, який допомагає досягати бізнес цілей та підвищує рівень довіри до вас серед читачів.

З ЧОГО ПОЧАТИ? 

Заповнюйте форму. Ми зв'яжемось з вами та поспілкуємось по вашому проекту. З'ясуємо чи будемо корисні один одному та як.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.