Illustration

КОНТЕНТ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Раніше казали: “Якщо твого бізнесу немає в Інтернеті, то його взагалі немає”. Зараз цей вислів змінився: “Якщо твого бізнесу немає в Instagram, то його взагалі немає”. А невід'ємна частина ведення соцмереж - контент.


Студія контенту “Content Bar” у рамках послуги “Контент для соцмереж” займається комплексним текстовим наповненням профілю. І ви можете подивитись, як ми створювали контент для наших клієнтів.

Illustration

У РАМКАХ ПОСЛУГИ:

    Аналізуємо проєкт на момент зустрічі.

    Проводимо брифінг - надсилаємо вам індивідуальну анкету і ви відмічаєте все, що нам потрібно знати для роботи.

    Створюємо контент-план на місяць - на основі вашої стратегії, яку ви нам надали, прописуєте теми постів, сторіз та рілс.

    Розробляємо віжуал на основі вашого архіву фотографій та стоків по плану, який склали.

    Пишемо тексти для постів по погодженому плану.


*До роботи над контентом переходи лише при наявності контентної або smm-стратегії. Якщо її немає, то з радістю допоможемо вам її розробити, а потім реалізуємо.

МИ ДОТРИМУЄМОСЬ ПРИНЦИПУ:

01

Системність та чіткість - 50% успіху у контенті. Тому по одному тексту не пишемо. Дивимося вглиб проекту – допомагаємо розібратися з базовими питаннями (аналіз ЦА, конкурентів, позиціонування, продуктова лінійка). І вже потім переходимо до контенту.

02

Кожен етап узгоджуємо з вами. При необхідності одразу вносимо зміни.

03

В результаті співпраці ви отримуєте вільний час на розвиток бізнесу, унікальний та якісний контент, який допомагає досягати бізнес цілей та підвищує рівень довіри до вас серед читачів.