Illustration

Контентна стратегія для бізнесу

За 2 тижні розробимо план розвитку для вашого бізнесу з точки зору контенту, покажемо, які канали коммунікації ви ще можете використати, аби збільшити кількість клієнтів.

Чому важлива стратегія?

1. Спокій

Коли у вас є стратегія, то не потрібно кожного дня думати, що робити. Ви знаєте, що є план розвитку мінімум на 6 місяців і працюєте згідно цього плану. 

2. Стабільність

Один місяць робите, інший - ні. Тиждень багато спілкуєтесь з аудиторією, а наступного - не знаєте що робити. Із стратегією ваша діяльність буде стабільною та ефективною.

3. Системність

Коли зрозуміло, що робити, то і працювати легче. Правда? Коли ми не знаємо, як робити наступний крок, то постійно зупиняємось. А для бізнесу це погано. Стратегія дозволяє рухатись у комфортному темпі і отримувати бажаний результат.

4. Заробіток

Спокій, стабільність, системність - це все впливає на ваш зарабіток. Стратегія дозволяє вам робити кроки, які призводять до результату (підвищення пількості клієнтів/покупців, упізнаванності бренду, посилення довіри тощо).

У РАМКАХ ПОСЛУГИ:

  аналізуємо проект на момент зустрічі

  проводимо брифінг

  обговорюємо деталі замовлення

  аналізуємо аудиторію проекту

  аналізуємо конкурентів

  розробляємо декілька ідей для стратегії та презентуємо їх вам

  створюємо повноцінну стратегію по обраному варіанту

  передаємо готовий документ для подальшої роботи

*після створення контентної стратегії можемо переходити до створення контенту під різні платформи

З КОНТЕНТ-СТРАТЕГІЄЮ ВАШ БІЗНЕС ЗМІНИТЬСЯ:

01

Контент-маркетинг - це не присутність бренду лише в Instagram. Це використання декількох платоформ, які посилять довіру до вашого бізнесу, заоохотять нових клієнтів та підвищать репутацію. У контентній-стратегій ми прописуємо, які канали для коммунікації з клієнтами вам ще треба запровадити.

02

За рахунок комунікації з потенційними клієнтами через різни канали ви підвищуєте свій рівень серед конкурентів, відрізняєтесь від них та працюєте над повторними продажами, що для бізнесу набагато вигідніше, ніж продати один раз.

03

В результаті співпраці ви отримуєте документ з чітким планом дій. Ви можете реалізувати стратегію самостійно, з вашою командою або продовжити співпрацю з нами. Ви же виділяєтесь серед конкурентів і це треба закріпити у голові вашої аудиторії, а контент у цьому доможе.

ВАРТІСТЬ:

900 $

*оплата офіційна на картку ФОП. Можливе підписання договору про співпрацю.

Потрібна контент-стратегія для чіткої та ефективної роботи?

Заповнюйте форму. Ми зв'яжемось з вами.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.